<<<1 - 11 з 90>>>


30 Травня 2018 16:04Семінар-нарада

Семінар-нарада щодо схем планування території

Сьогодні, 30 травня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, відбулася семінар-нарада щодо схем планування території, на якій реалізуються повноваження  сільських, селищних, міських рад, розробки планів спроможних мереж надання первинної медичної допомоги та проектів амбулаторії моно-практики (тип «АГ»).

Засідання провів заступник голови обласної державної адміністрації - Сергієнко Сергій Федорович.

В залі були присутні: представники структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури районних державних адміністрацій; керівники структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури об’єднаних

23 Травня 2018 14:22До відома

Створення доступності інфраструктури для осіб з інвалідністю – спільне завдання центральної та місцевої влади, — Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев

Безбар’єрність – ознака цивілізованого суспільства і завдяки оновленому містобудівному законодавству Україна суттєво просунулася в цьому напрямку. Про це сказав Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев 16 травня під час засідання Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

«Сьогодні при введені об’єктів в експлуатацію Держархбудінспекція не просто реєструє документи, а має повноваження перевіряти їх на якість та безпечність, доступність та зручність інфраструктури для людей з інвалідністю. Якщо ці вимоги не дотримані, об’єкт не буде прийнятий в експлуатацію. І це наша принципова

15 Травня 2018 14:19До відома

Мінрегіон вводить «жовті лінії» обмеження забудови

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить нові лінії обмеження забудови — «жовті лінії», що визначають межі максимального розповсюдження завалів житлової, громадської та промислової забудови у разі їх руйнування та можливих надзвичайних ситуацій. Відповідні зміни містяться у новому ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій».

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Для посилення безпеки людей у разі

10 Травня 2018 13:38Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 10.05.2018

10 травня, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. «Детальний план території на земельну ділянку орієнтовною площею 3,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходиться на території Корюківської міської ради Корюківського району Чернігівської області

08 Травня 2018 10:18До відома

Мінрегіон вводить ранжування висоти житлової забудови населених пунктів залежно від чисельності їх населення

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує встановити максимальну поверховість житлової забудови у населених пунктах залежно від їх класифікації та чисельності населення. Відповідні зміни містяться у новому проекті ДБН Б.2.2-Х:2018 «Планування і забудова територій».

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні у діючому ДБН відсутнє ранжування

02 Травня 2018 16:15Семінар-нарада

На Чернігівщині учасники містобудівного процесу обговорили роль містобудівної документації для розвитку сіл та селищ

25 квітня представники Управління ДАБІ у Чернігівській області взяли участь у семінарі-нараді для органів місцевої влади, об’єднаних територіальних громад та забудовників регіону. Темою зустрічі стали питання планування території населених пунктів та регулювання містобудівної діяльності.

У заході взяли участь начальник Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Дмитрюк, заступник начальника управління – начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань містобудування та архітектури Управління

30 Березня 2018 17:00До відома

На Чернігівщині проведено 22 перевірки з нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування

З початку 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено 22 перевірки нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури. З них 3 планові та 19 позапланових.

В ході проведених інспекційних заходів архітекторам міст та районів Чернігівщини надано 8 приписів про усунення порушень містобудівного законодавства та прийнято 21 рішення.

Зокрема, про скасування дії

27 Березня 2018 14:49Нове у законодавстві

Парламент ввів будівельну амністію для об’єктів з незначним класом наслідків, збудованих без дозволу, — Зубко

Парламент 22 березня прийняв в цілому ЗУ №3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який дасть можливість людям оформити своє житло, завершити процедуру введення в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Мова йде виключно про об’єкти будівництва з незначним класом наслідків (СС1). Це революційний прорив, який покращить роботу будівельної галузі Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Відтепер власники земельних

26 Березня 2018 10:17До відома

Спільно з міжнародними партнерами та експертами за 2 роки маємо створити Містобудівний кадастр України, — Зубко

Створення містобудівного кадастру України має завершитися до 2021 року. І тому, нам важлива активна співпраця у цьому процесі. Місцеве самоврядування має надавати дані і створювати умови, які потім будуть використовуватися на регіональному рівні. Але важливою умовою є врахування як державних інтересів з точки зору розвитку і планування територій України, так і місцевих – інтереси громад, які хочуть розвиватися і залучати інвестиції.

Завдання зі створення Містобудівного кадастру ми

22 Березня 2018 10:59Нове у законодавстві

Уряд схвалив відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект №6540 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, який пропонує повну відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Уряд схвалив законопроект №6540 разом з новими доповненнями, одним з важливих пунктів якого є скасування

16 Березня 2018 12:54Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 16.03.2018

16 березня, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) с.Олександрівка Бобровицького району, Чернігівської області »;

2. «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) с.Катеринівка Бобровицького району, Чернігівської області »;

3. «Генеральний

<<<1 - 11 з 90>>>