<<<1 - 11 з 104>>>


08 Листопада 2018 15:11Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 08.11.2018

08 листопада 2018 року, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1.«Генеральний план села Тиниця Бахмацького району Чернігівської області» та «План зонування території села Тиниця Бахмацького району Чернігівської області»,  розробник ДП « Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»,

25 Жовтня 2018 16:42Семінар-нарада

Семінар-нарада щодо питань містобудівного кадастру, геоінформаційних технологій та просторового планування

Сьогодні, 25 жовтня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, відбулася семінар-нарада щодо питань містобудівного кадастру, геоінформаційних технологій та просторового планування за участі представників компанії SOFTPRO, ТОВ «Аналітика», ТОВ «Картографія+», Навчально-наукового інституту будівництва ЧНТУ.

Засідання провів начальник управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації – Дмитрюк Олександр Іванович.

В залі були присутні: голови об’єднаних територіальних громад; керівники структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури об’єднаних територіальних

17 Жовтня 2018 14:45Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 17.10.2018

17 жовтня 2018 року, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. «Детальний план території орієнтовною площею 29,1341 га, розташованої за межами населеного пункту, в адміністративних межах Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області», № 09-18-ДТП,  розробник ФОП «Травка Віталій Андрійович» м. Чернігів;

28 Вересня 2018 16:31Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 28.09.2018

28 вересня 2018 року, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га, кадастровий номер 7425581600:02:000:0137 в с. Загатка, Дніпровської сільської ради Чернігівського району Чернігівської

29 Серпня 2018 14:22Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 29.08.2018

29 серпня 2018 року, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. «Детальний план території щодо розміщення підприємства зі зберігання , переробки та відвантаження зерна на земельній ділянці з кадастровим номером 7421181200:03:000:0778 за межами села Гнідинці Варвинського району Чернігівської області»,  розробник ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ»,

03 Серпня 2018 16:00Обласна архітектурно-містобудівна рада

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 03.08.2018

3 серпня 2018 року, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. « Генеральний план с. Сергіївка та с. Сухоліски Прилуцького району Чернігівської області» та « План зонування території с. Сергіївка та с. Сухоліски Прилуцького району Чернігівської області», розробник ДП « Діпромісто», м.Київ.

2. « Генеральний план та план зонування

31 Липня 2018 10:03До відома

У Чернігові обговорили питання реєстрації прав на нерухоме майно після реконструкції чи перепланування

Управлінням ДАБІ у Чернігівській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції проведено семінар-нараду з актуальних питань містобудівної діяльності. Серед них – оформлення права на виконання будівельних робіт, прийняття готових об’єктів в експлуатацію, подання відповідних документів для здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Про різницю між поняттями «реконструкція» і «перепланування» житлових приміщень детально розповіла начальник Управління Держархбудінспекції у Чернігівській області Тетяна Андрєєва. За її словами, проблемою на сьогодні є нечітке розмежування цих понять, оскільки їхні визначення не виключають варіантів застосування обох з них до однакових видів робіт. Втім, саме залежно від

19 Липня 2018 16:40До відома

Входи та виходи з підземних переходів будуть проектуватися зручними для людей, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, ввело норму щодо проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів під час будівництва чи реконструкції вулиць і доріг для організації безпечного руху пішоходів на вхід та вихід. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе    19 липня, в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації, під час засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністраціїї  Олександр Іванович Дмитрюк, було розглянуто наступні питання:

1. « Генеральний план села Дубовий Гай Прилуцького району Чернігівської області» та «План зонування території   села Дубовий Гай Прилуцького   району Чернігівської області»,   розробник  ПП «Портал-М»;

2. « Генеральний план села Ковтунівка

08 Липня 2018 15:42До відома

З 1 вересня при проектуванні доріг не допускається встановлення тимчасових споруд і рекламних конструкцій на пішохідних тротуарах, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить норму щодо недопущення встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при будівництві, реконструкції чи капітальному ремонті вулиць і доріг. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», тому

04 Липня 2018 16:25До відома

З 1 вересня пішохідні зони будуть обов’язково проектуватися із врахуванням потреб людей з інвалідністю, — Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов’язкове проектування пішохідних зон на вулицях і дорогах із врахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

<<<1 - 11 з 104>>>