Анонси






   


  Назад

  Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради від 08.07.2021

  08.07.2021 в облдержадміністрації відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради. У ньому взяли участь Олена Дума, заступниця голови ОДА, Сергій Куреня, в. о. начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації та представники профільних управлінь.

  - Наше завдання – оновити або розробити нові генеральні плани населених пунктів області, адже ті, які розроблялася в радянські часи, давно морально і технічно застарілі та потребують оновлення. А без якісної містобудівної документації забудова та розвиток території неможлива, - наголосила Олена Дума.

  Члени ради розглянули шість генпланів та планів зонування території сіл Ковпинка, Пушкарі, Будище, Бугринівка Новгород-Сіверського району, а також села Іванівка та Нічогівка Чернігівського району. За результатами засідання всі генплани рекомендовані членами архітектурно-містобудівної ради до затвердження, з доопрацюванням наданих зауважень.

  Схвальне рішення отримали і два детальні плани території по місту Семенівка та селу Задеріївка Ріпкинського району.

  В Задеріївці планується будівництво комплексу з очистки та переробки зерна, а в Семенівці - реконструкція житлового будинку в приміщення магазину.

  Протокол 4 від 08.07.2021 засід. обл.АМР.pdf

   

   
   
   
   
   

  Назад