Анонси

         


         


         


         


        Назад

        Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради: розгляд актуальних проєктів

        📌 Сьогодні, під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені, відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.

        📖 У засіданні взяли участь члени ради та запрошені фахівці у сфері архітектури, містобудування і суміжних галузей. На розгляд винесено п’ять проєктів детальних планів територій, які стосуються розвитку сільських територій, ринкової інфраструктури та рекреаційних об’єктів області. Усі вони були детально обговорені й рекомендовані до затвердження згідно з чинним законодавством.

        🛠 Прийняття цих рішень дозволить сформувати збалансований підхід до розвитку територій, врахувати потреби громад та інвесторів, а також забезпечити ефективне використання земельних ресурсів Чернігівщини.

        Назад

        26 Червня 2024 16:08
        АНОНС. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФЛЕШМОБ «Екологія в дії: пакетам Торба!» 3 липня з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) на території Чернігівської області планується проведення екологічного флешмобу «Екологія в дії: пакетам Торба!». Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації запрошує всіх небайдужих до збереження довкілля доєднатися до заходу. Пропонуємо цього дня відмовитися від використання поліетилену та скористатися екоторбинками, паперовими пакетами й іншими побутовими предметами, що не шкодять довкіллю. Мета заходу – акцентувати увагу до проблем надмірного використання пластику, сприяти формуванню відповідального ставлення до споживання й утилізації шкідливих ресурсів.