Анонси


   

  Зразки оформлення інформаційних запитів

  Назад

  Порядок складання запиту на інформацію визначений ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запит на інформацію - це прохання особи до Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.

  Запитувач має право звернутися до Управління із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

  Письмовий запит подається в довільній формі.

  Запит на інформацію має містити:

  1) ім`я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв`язку, якщо такий є;

  2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

  3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

  Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» недотримання вищевказаних вимог до запиту на інформацію є підставою для відмови в задоволенні запиту.

  З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

  У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов`язково зазначивши в запиті своє ім`я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

  Додаток до Порядку
  доступу до публічної інформації
  в Управління містобудування та архітектури
  Чернігівської обласної державної адміністрації


  Форма запиту на інформацію

  В. о. начальника Управління

  ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ*

  _______________________________
  (ПІБ або назва юридичної особи, поштова

  _______________________________
  (електронна) адреса, контактний телефон)
  _______________________________
  _______________________________

  Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені інформацію, можливість ознайомитися з

  (необхідне підкреслити)

  ________________________________________________________________________________________

  _____________________________________________________________________________________

  _____________________________________________________________________________________

  Відповідь прошу надати поштою / особисто

  (необхідне підкреслити)  __________________
  _________________
  (дата)
  (підпис)


  Запит подається до канцелярії Управління (к. 306). Відповідь на запит надається в терміни, встановлені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».  * Даний запит розроблений відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

  Назад